KOPRIVNICA- Na akciji dobrovoljnog darivanja krvi 9. prosinca 2019. godine u prostorijama Gradskog društva Crvenog križa Koprivnica, Hrvoje Komljenović postao je novi član Kluba 100. Članovi Kluba 100 su dobrovoljni darivatelji krvi koji su dragocjenu tekućinu darivali 100 i više puta, a i Hrvoje je 9. prosinca, pružio 100. put ruku spasa.
Hrvoje Komljenović rođen je 12. lipnja 1978. godine u Koprivnici. Od svoje punoljetnosti uključuje se u akcije dobrovoljnog darivanja krvi. Živi u Jagnjedovcu .
Zaposlen je od 1996. godine u Hartmannu, gdje i sada radi, a prvi je put krv dao 1997. godine i od tada vjeran je obitelji humanista-dobrovoljnih darivatelja krvi. U slobodno vrijeme bavi se nogometom.
Čestitamo mu i želimo mu dobrodošlicu u Klub 100 i dobro zdravlje!